Pięć newsów: „Star Trek: Discovery” wkrótce w Polsce, czwarty sezon „Słodkich Magnolii” i nie tylko

W dzisiejszym przeglądzie serialowym przyjrzymy się najnowszym premierom, zapowiedzianym sezonom oraz doniesieniom z planów zdjęciowych najbardziej oczekiwanych produkcji.

 

Wszystkie sezony poświęcone załodze statku USS Discovery w najbliższych miesiącach pojawią się na polskim SkyShowtime. Data premiery nie jest znana.

Premiera pierwszego sezonu serialu aktorskiego o Avatarze zaplanowana jest na 22 lutego 2024 roku. Produkcję będzie można oglądać na platformie Netflix.

  • Formula 1: Jazda o życie — zwiastun 6. sezonu

W szóstym sezonie fani będą mogli zajrzeć za kulisy wyścigu i zobaczyć, jak kierowcy wraz z zespołami przygotowują się do walki o zwycięstwo. Premiera 23 lutego na Netflixie.

  • Zdjęcia do czwartego sezonu Słodkich Magnolii rozpoczęte

Norman Buckley udostępnił pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego na swoim Instagramie. Data premiery nowych odcinków nie jest jeszcze znana.

  • Książęta — sezon trzeci za kulis produkcji

Netflix udostępnił krótki materiał zdradzający, co wydarzyło się za kulisami. Premiera finałowego trzeciego sezonu odbędzie się 18 marca na Netflixie.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x