Lady Gaga pojawi się w 2. sezonie „Wednesday”?

Nowy trend z Tik Toka związany z serialem sprawił, że dawny przebój piosenkarki zyskał ponownie na popularności. Czy ma zatem szanse na rolę cameo?

Jenna Ortega była obecna na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Złotych Globów. W trakcie rozmowy z Variety skomentowała możliwość pojawienia się Lady Gagi w 2. sezonie serialu Wednesday. Oto co powiedziała gwiazda:

Wiecie co jest zabawne? Dawno temu pracowałam z fryzjerem, który pracował z Gagą, i widziałam ją na koncercie kilka lat wcześniej. [Fryzjer załatwił], by Gaga nagrała dla mnie filmik, w którym mówi, że słyszała, że jestem fanką. Gaga nagrała mi urocze wideo. Wątpię, żeby pamiętała. Ale zobaczyłam ją, jak robi teraz taniec Wednesday… to jeden z tych momentów, w których zdajesz sobie sprawę, że życie zmienia się naprawdę szybko.

Następnie dodała, że Netflixowi na pewno spodobałby się ten pomysł. Jej zdaniem w produkcji mogłaby mieć podobną relację, jaką jej bohaterka miała z panią Thornhill.

Na obecną chwilę nie jest potwierdzone, aby piosenkarka miała się pojawić w kontynuacji hitu. Ortega podkreśliła, że nie ma żadnego kontaktu z Gagą i niewiele wie też na temat drugiego sezonu serialu.

0
Would love your thoughts, please comment.x