twenty one pilots strollowali fanów!

www.stereogum.com

Jeden z najbardziej kreatywnych obecnie zespołów muzycznych strollował swoich fanów za pośrednictwem piosenki, której nie sposób usłyszeć.

twenty one pilots, duet z Ohio składający się z Tylera Josepha i Josha Duna świętował ostatnio dziesiątą rocznicę powstania Vessel. To pierwszy (studyjny) album zespołu wydany przy współpracy z wytwórnią Fuelded By Ramen. Wcześniejsze płyty Tyler wydał samodzielnie po tym, jak nagrał je w swojej piwnicy.

Z okazji dziesięciolecia zespół przygotował jubileuszowy stream na YouTube. Nie od dziś wiadomo jednak, że chłopcy lubią robić pranki i od czasu do czasu wpadają na kuriozalne pomysły…

Wraz z początkiem 2023 roku potwierdzili, że era SAI (Scaled And Icy) dobiegła końca. Fani z niecierpliwością wyczekują więc nowych utworów. Tyler, świadom ich niecierpliwości, chwycił za ukulele pod koniec trzygodzinnego wydarzenia. Niestety Josh zagłuszył kolegę perkusją do tego stopnia, że ku rozczarowaniu widzów nie można było usłyszeć nowej piosenki.

Warto dodać, że 3 lutego zespół wyda ekskluzywny zestaw vinylowy, aby uczcić Vessel. Na płycie można znaleźć takie utwory jak: Ode To Sleep, Holding On To You, House Of Gold, Guns For Hands, czy genialne Car Radio.

Wiadomo też, że Tyler pracuje nad nową muzyką, ale nie podano kiedy będzie nam dane ją usłyszeć. Mimo wszystko twenty one pilots wydają nową płytę średnio co trzy lata, a ostatnia miała premierę w 2021 roku. Następnej można się więc spodziewać już w 2024. Chociaż kto wie, może usłyszymy zagłuszony przez Josha singiel jeszcze w tym roku?

 

 

 

 

Na codzień opiekunka ekspozycji w MAiE. W wolnej chwili czyta książki, ogląda filmy, gra na playstation, pije kawę. Fanka Marvela, Gwiezdnych Wojen i twenty øne piløts |-/
0
Would love your thoughts, please comment.x