„Lakers: Dynastia zwycięzców” po 2 sezonach anulowane!

To już koniec serialu o najpopularniejszej drużynie w historii NBA. HBO ogłosiło, że serial nie doczeka się kontynuacji po dwóch sezonach.

Lakers: Dynastia zwycięzców odnotowała spadek po drugim sezonie co spowodowało, że wytwórnia zrezygnowała z kontynuacji.

Po wyemitowaniu finału drugiego etapu, HBO potwierdziło, że produkcja o koszykówce nie powróci na boisko. Serial sportowy został stworzony przez Maxa Borensteina i Jima Hechta. Wiadomość o odwołaniu potwierdził Borenstein na X (dawniej Twitterze).

Na platformie napisał następujący komunikat:

Nie o takim zakończeniu marzyliśmy. Ale nic poza wdzięcznością i miłością.

W finale drugiego sezonu, Lakers prowadzeni przez Larry’ego Birda (Sean Patrick Small), przegrali mistrzostwo NBA 1984 z Boston Celtics w bolesny sposób. Nie będą jednak mieli okazji odzyskać korony w trzecim sezonie.

W wiadomościach dyrektorka serialu Salli Richardson napisała na Instagramie:

Kiedy dasz z siebie wszystko, nie będziesz żałować. Mam nadzieję, że spodoba wam się ostatni odcinek @winningtimehbo. Jestem pewna że spędzę w telewizji jeszcze wiele godzin i mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się wiele nowych filmów, ale mogę powiedzieć, że w tym momencie jestem najbardziej dumna z pracy, jaką nad tym wykonaliśmy, mistrzowskie przedstawienie.

Lakers: Dynastia zwycięzców powstał na podstawie książki Czas zwycięzców. Narodziny dynastii Lakers autorstwa Jeffa Pearlmana.

Przyszłość serialu była przez jakiś czas niepewna, co skłoniło Pearlmana do skorzystania z mediów społecznościowych, aby zachęcić ludzi do obejrzenia serialu:

Mówię wam – przyszłość Lakers: Dynastia zwycięzców wisi na włosku. Potrzebujemy widzów. Strajki są wyniszczające. Proszę o pomoc w rozpowszechnianiu informacji. Sezon 2. jest niesamowity. Ale… HBO skupia się na #s”

– napisał w zeszłym miesiącu w X. Jednak oglądalność drugiego sezonu spadła, co ostatecznie przyczyniło się do nagłego zakończenia serialu.

Dynastia zwycięzców ma listę gwiazdorską

Serial starał się przedstawić złoty wiek Lakersów w latach osiemdziesiątych. Problemem był znaczny sprzeciw ze strony byłych Lakers, Jerry’ego Westa i Magica Johnsona, którzy kwestionowali pracę wykonaną nad serialem. Johnson powiedział:

Nie można stworzyć historii o Lakersach, bez Lakersów. Prawdziwi Lakersi. Musisz mieć chłopaków.

Johnsona grają Quincy Isaiah i Jerry Buss, właściciel marki w tamtym czasie, grany jest przez Johna C. Reilly’ego.

W serialu występują także Adrien Brody, Michael Chiklis i Jason Segel. Inni członkowie obsady to Jason Clarke, Gaby Hoffmann, Hadley Robinson, DeVaughn Nixon, Solomon Hughes, Tamera Tomakili, Brett Cullen, Stephen Adly Guirgis, Spencer Garrett, Molly Gordon, Joey Brooks i Delante Desouza. Do obsady serialu dołączyli także Jimel Atkins, Thomas Mann, Austin Aaron, McCabe Slye, Gillian Jacobs i Rob Morgan.

Lakers: Dynastia zwycięzców można oglądać na platformie streamingowej HBO Max.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x