„Łasuch” z przedłużeniem na 3. sezon

KWIETNIOWA PREMIERA ŁASUCH
fot. Netflix

Podróż Gusa i Big Mana na Alaskę powoli będzie dobiegać końca. Netflix zamówił trzeci sezon Łasucha, który będzie ostatnim.

Pod wieloma względami, jest to dokładnie taka historia, jaką sobie wyobrażałem, że opowiemy… Myślę, że od samego początku chciałem opowiedzieć o tych przełomowych momentach w historii Gusa(…)

– powiedział w oświadczeniu showrunner i producent wykonawczy Jim Mickle

Twórca obiecał, że finałowy sezon będzie pełen nowych przygód i ma nadzieję, że zakończenie usatysfakcjonuje każdego. Główny bohater zobaczy tę stronę świata i ludzkości, której nie widział w poprzednich sezonach.

W serialu występują: Stefania LaVie Owen jako Bear, Naledi Murray jako Wendy, Marlon Williams jako Johnny Abbot, Christopher Sean Cooper Jr. jako Tedd, Yonas Kibreab jako Finn i James Brolin jako narrator.

Data premiery trzeciego sezonu Łasucha nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie nowe epizody zobaczymy dopiero w 2024 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x