„Legacies” sezon 3: Spoilery, data premiery, obsada i wiele więcej

Sezon drugi Legacies zakończył się nagłym, nieplanowanym finałem, a fani desperacko oczekują wiadomości o tym, kiedy sezon trzeci będzie miał swoją premierę.

Niestety, produkcja nie została jeszcze wznowiona z powodu przestojów związanych z COVID-19, co oznacza, że możemy jeszcze trochę poczekać.

Nie powstrzyma nas to jednak przed szukaniem spoilerów, na temat trzeciego sezonu. Oto wszystko, co wiemy do tej pory, w tym, kiedy możemy się go spodziewać i jakich gwiazd powinniśmy (a jakich nie powinniśmy) oczekiwać!

Legacies — „You Can’t Save Them All” — Image Number: LGC213a_0426b.jpg — Pictured: Danielle Rose Russell as Hope — Photo: Jace Downs/The CW — © 2020 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Jego premiera odbędzie się w styczniu 2021 roku. Prezes CW Mark Pedowitz zapowiedział, że typowe dla sieci jesienne pokazy zostaną przesunięte na przyszły rok ze względu na przerwy w produkcji.

CW rozpocznie nowy sezon w styczniu 2021 roku, kiedy to rozpoczniemy nasz regularny harmonogram premierowy – powiedział Pedowitz.

To oznacza, że będziemy musieli poczekać do 2021 roku na powrót Legacies.

Produkcja w ramach drugiego sezonu Legacies została wstrzymana w marcu, podobnie jak w przypadku wielu innych seriali i filmów. Ponieważ premiera trzeciej części planowana jest na początek 2021 roku, produkcja ma zostać wznowiona jeszcze w tym roku, ale na razie nie ma na to żadnych gwarancji. Jeśli ograniczenia w kręceniu filmów nadal będą miały miejsce, istnieje nawet szansa, że szacowana data premiery w 2021 roku ulegnie przesunięciu na późniejszy termin. W związku z tym w sierpniu obsada zaczęła otrzymywać informacje na temat fabuły trzeciego sezonu, co jest zachęcającym pierwszym krokiem na drodze do wznowienia produkcji.

Losy Hope (Danielle Rose Russell) i Landona (Aria Shahghasemi) zostały pozostawione w stanie zawieszenia, gdy sezon drugi zakończył się po odcinku 16. Hope została zaklęta zaklęciem uśpienia po tym, jak została zamieniona w kamień w przestrzeni umysłu Josie (Kaylee Bryant), podczas gdy Landon został zasztyletowany złotą strzałą i, zgodnie z oczekiwaniami, nie zmartwychwstał — co oznacza, że prawdopodobnie naprawdę nie żyje. Nie możemy zapomnieć również o Nekromancie (Ben Geurens), który ukradł Josie całą mroczną magię. Gdziekolwiek jest, stał się potężny, jak nigdy dotąd, co nie wróży nic dobrego dla naszej wspaniałej brygady.

Odcinek muzyczny prawdopodobnie nadal będzie miał miejsce. Wszyscy byliśmy mocno podekscytowani muzycznym epizodem drugiego sezonu, który miał być hołdem dla The Vampire Diaries i The Originals, według producenta wykonawczego Bretta Matthewsa. Niestety, musical ten miał mieć miejsce w 19 odcinku, a produkcja została wstrzymana przed jego sfilmowaniem.

Na szczęście producentka wykonawcza, a zarazem główna scenarzystka serialu — Julie Plec wydaje się bardzo zaangażowana w realizację tego odcinka, ponieważ napisała na Twitterze:

Jeśli w końcu nie ukończymy i nie wyemitujemy muzycznego odcinka, to ja (metaforycznie, nie dosłownie) umrę. Więc myślę, że będzie dobrze.

Klaus Mikaelson (Joseph Morgan) się nie pojawi. Choć mamy nadzieję (żartobliwie zamierzoną), że pewnego dnia zobaczymy zmarłego tatę Hope w Legacies — czy to przez kryształ terapeutyczny, retrospekcję, czy nawet jako prawdziwego ducha — wydaje się jednak, że powinniśmy skreślić ten element z naszej listy życzeń na dobre. Joseph Morgan niedawno poinformował TV Guide, że nigdy nie zobaczymy Klausa w serialu jego córki, ponieważ byłoby to naciągane, a w jego mniemaniu, ta historia się skończyła.

Bardziej prawdopodobne jest pojawienie się Caroline (Candice King) z The Vampire Diaries.

Jakie są wasze oczekiwania co do trzeciego sezonu Legciaes? Chcielibyście, aby Joseph zmienił zdanie i jednak pojawił się w serialu? Dajcie nam znać w komentarzach!

0
Would love your thoughts, please comment.x