„Loki” jako kobieta na pierwszych zdjęciach z serialu Marvela?

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu serialu Loki. Oprócz Toma Hiddlestona pojawia się na nich Sophia Di Martino, która według fanów ma grać żeńskie wcielenie brata Thora.

Jak jest naprawdę?

Na serial o Lokim czeka wielu fanów Marvela na całym świecie! W końcu ruszyły zdjęcia do produkcji, a więc w internecie pojawiły się fotografie z planu, na których pojawia się Tom Hiddleston. To jednak niejedyny aktor zauważony na planie zdjęciowym. Na zdjęciach widać również Sophię Di Martino. Fani od dawna uważają, że aktorka zagra żeńską wersję boga podstępu.

Kiedy kilka miesięcy temu podano informację o angażu do Lokiego Sophii Di Martino, znawcy komiksów i filmowego uniwersum Marvela od razu założyli, że aktorka wcieli się w główną postać. W końcu brat Thora niejednokrotnie udowodnił, że potrafi zmienić swoją cielesną powłokę. Zresztą w komiksach Domu Pomysłów przez jakiś czas Loki był kobietą.

Zdjęcia z planu serialu zdają się potwierdzać te przypuszczenia. Na czterech pierwszych fotografiach widzimy głównego bohatera ubranego w kostium z logo TVA. Tym razem Loki nie wygląda jednak na więźnia, jak zostało to zasugerowane w pierwszym teaserze serialu. Wręcz przeciwnie.

Natomiast na jednym ze zdjęć widzimy Di Martino, która ma na sobie kostium do złudzenia przypominający uniform Lokiego. Czy Loki rzeczywiście zmieni płeć? Na razie trudno powiedzieć, bo twórcy serialu nie zdradzili, kogo zagra aktorka.

Kiedy premiera?

O samym serialu wiadomo na razie nie wiele. Loki po raz ostatni pojawił się w Avengers: Endgame. W tej wersji udało mu się wykraść Tesseract i uciec podczas zamieszania wywołanego przez podróżujących w czasie superbohaterów. Prawdopodobnie będziemy śledzić losy Lokiego podróżującego za pośrednictwem jednego z Kamieni Nieskończoności. Serial Loki ma trafić na Disney+ wiosną 2021 roku.

Czekacie? Co sądzicie o prawdopodobnej zmianie płci Lokiego?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x