Powstanie „Aquaman 2” kiedy premiera filmu?

O tym, że powstanie sequel Aquamana było wiadomo właściwie od dnia premiery produkcji. Film zyskał ogromną popularność oraz rzeszy fanów na całym świecie.

Kiedy zobaczymy kontynuację przygód Arthura Curry’ego? Zobaczcie sami!

Aquaman szturmem zdobył kina w grudniu 2018 roku i w ciągu dwóch miesięcy od premiery zdążył zarobić w światowym box-offisie ponad 1,1 miliarda dolarów. Dlatego też wszystkie znaki na niebie wskazywały na to, że stanie się flagową franczyzą DC – jest w końcu najlepiej zarabiającym filmem o superbohaterze Detective Comics w historii. I tak też się stało. Warner Bros. chwilę po premierze ogłosił, iż film doczeka się sequela, teraz wiemy, nawet kiedy pojawi się w kinach.

O dacie premiery poinformował jeden z dziennikarzy pracujących dla The Hollywood Reportera. Według Borysa Kita, Aquaman 2 trafi do kin dopiero szesnastego grudnia 2022 roku, czyli aż cztery lata po premierze oryginału.

Fani na pewno się ucieszą z tego, że powstanie kontynuacja, ale czas oczekiwania wynoszący cztery lata jest nieco rozczarowujący.

Jeśli chodzi zaś o fabułę, to wnioskując po scenie z napisów końcowych, głównym antagonistą będzie Black Manta, nemezis Aquamana z komiksów. Panowie mieli mnóstwo pojedynków, zatem pole do popisu jest ogromne. Jednak efekty tej pracy zobaczymy dopiero w grudniu 2022 roku.

Są tu fani Aquamana? Cieszycie się z tej informacji?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x