„Lost: Zagubieni” powrócą? Współtwórca o powstaniu rebootu!

Wiele fanów chciało by powrotu rozbitków z tajemniczej wyspy. Jest szansa, że serial może powrócić w nowej wersji!

Carlton Cuse jeden ze scenarzystów w rozmowie z The Hollywood opowiedział, czy bierze pod uwagę powrót popularnego serialu ABC Network.

Damon i ja zawsze byliśmy pewni, że opowiedzieliśmy historię, jaką chcieliśmy opowiedzieć. Nie miałbym nic przeciwko, jeśli ABC zatrudniłoby kogoś, kto miałby dobry pomysł na reboot z nowymi bohaterami, którzy trafiają na wyspę w jakimś innym momencie. Z pewnością byłoby mniej ekscytujące, gdyby chcieli użyć tych samych bohaterów, jakich my stworzyliśmy w serialu.

Cuse dodał również, że sam nie chciałby brać udziału w rebootowaniu Zagubionych.

Bardzo możliwe, że prędzej czy później do powrotu Zagubionych dojdzie. W ostatnich latach mieliśmy mnóstwo nowych wersji starych seriali lub kontynuacji. Można więc zakładać, iż powrót serialu jest dosyć prawdopodobny.

Osobiście uważam, to za zły pomysł, gdyż serial zostawił po sobie więcej pytań niż odpowiedzi. Po co więc jeszcze bardziej mieszać ludziom w głowach. Są produkcje, których nie warto ruszać, mimo że mogą powstać z nową obsadą.
A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x