Trwa casting do spin-offu „Gry o tron”!

Według doniesień casting do serialu House of the Dragon trwa i na obsadzenie czekają dwie kluczowe damskie role — Rhaenys Targaryen i Alicent Hightower. Kto wcieli się w bohaterki?

Za House of the Dragon odpowiadać ma Ryan Condal wspierany przez samego George’a R.R. Martina. Po fali rozczarowania wśród fanów serii finałowym sezonem Gry o tron, sympatycy sagi Pieśń lodu i ognia wiążą z prequelem serialu duże nadzieje.

Mimo że premierę zaplanowano dopiero na 2022 rok, już teraz ogromne emocje budzi obsada nowego serialu HBO.

Do roli Aegona Targaryena stacja poszukuje około 20-letniego białego mężczyzny. Nadal jednak nie wiadomo kto wcieli się w dwie kluczowe dla fabuły damskie bohaterki —  Rhaenys Targaryen i Alicent Hightower.

Jak donosi serwis Recapped, aktorka, która miałaby wcielić się w Rhaenys, nie powinna przekroczyć trzydziestki. Kolejnym doniesieniem jest czas rozpoczęcia pracy na planie. Według krążących w sieci pogłosek zdjęcia mają wystartować w przyszłym roku w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.
Są to jedynie spekulacje, na pewniejsze konkrety musimy trochę poczekać.

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x