Lucyfer – ostatnie zdjęcie z planu 5. sezonu. Czyżby zapowiedź odwiedzin w raju?

Jeden z twórców Lucyfera pokazał zdjęcie, które zrobił na planie piątego sezonu na chwilę przed jego zamknięciem spowodowanym pandemią koronawirusa. Jest takie urocze!

Plan Lucyfera został zamknięty w dosyć decydującym momencie prac. Mianowicie do nakręcenia został jeden odcinek i to ten finałowy. Na razie nie wiadomo kiedy ekipa wróci na plan ani kiedy zobaczymy nowe odcinki.

Twórcy nie zapominają jednak o widzach głodnych kolejnych dawek Lucka i podrzucają im spoilery czy wcześniej niepublikowane zdjęcia z produkcji.
Joe Henderson, jeden z showrunnerów serialu, właśnie wrzucił do sieci ostatnią fotkę, którą zrobił jeszcze przed lockdownem.

Widzimy na niej Toma Ellisa, czyli tytułowego bohatera oraz Lauren German, odgrywającą postać Chloe Decker. Na uwagę zasługuje również piękna, iście idylliczna sceneria. Ten malowniczy krajobraz skłania do przemyśleń – czy główni bohaterowie odwiedzą mityczny raj? Czy Chloe weźmie udział w zapowiadanym spotkaniu na szczycie? A może w tym miejscu nagrywane były zdjęcia do jednego z przedostatnich odcinków piątego sezonu o wymownym tytule Nothing Lasts Forever? Przekonamy się wkrótce!

Na razie zostało nam cierpliwie wyczekiwać najnowszych informacji.
Chcielibyście już piąty sezon?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x