„Mali Agenci: Armagedon” – wszystko, co wiemy o nadchodzącym reboocie

Pictures: Getty Images

Po sukcesie Będziemy bohaterami, Netflix ponownie współpracuje z Robertem Rodriguezem, ale tym razem w celu ponownego uruchomienia serii Mali Agenci. Produkcja wspomniana w tytule skupia się na nowym pokoleniu szpiegów. Oto wszystko, co wiemy o nowym filmie.

Robert Rodriguez ponownie napisze scenariusz oraz wyprodukuje i wyreżyseruje film, podobnie jak pierwsze cztery części franczyzy.

Akcja Będziemy bohaterami rozgrywa się w uniwersum Małych agentów i stanowi kontynuację filmu z 2005 roku Rekin i Lava: Przygoda w 3D. Wspomniany film stał się jedną z najbardziej udanych produkcji dla dzieci w historii platformy, oglądanym przez 53 miliony gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni w serwisie. Pozostaje jednym z najpopularniejszych, będąc szóstym dziełem w historii streamera na podstawie godzin obejrzanych w ciągu pierwszych 91 dni.

Film Mali agenci powstanie we współpracy ze Skydance Media i właścicielem praw do marki, firmą Spyglass Media, która rok temu podpisała umowę z Rodriguezem, aby pracować nad ponownym rozwojem serii.

Spy Kids: Armageddon, choć jeszcze bez tytułu, został pierwotnie zapowiedziany na 30 marca 2022 roku.

David Ellison, Dana Goldberg i Don Granger będą pracować dla Skydance, nadzorującej rozwój filmu. Produkcją zajmą się również Elizabeth Avellan i Racer Max.

Czego dotyczy fabuła filmu?

Szczegóły fabuły filmu są bardzo skąpe, ale jednak wiemy co nieco:

Wznowienie klasycznej rodzinnej franczyzy, która będzie obracać się wokół działań wielokulturowej rodziny. Tony i Patty muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności w grach, aby uratować swoich rodziców-szpiegów, którzy zostali porwani przez złego człowieka.

Netflix udostępnił również streszczenie nadchodzącego rebootu:

Kiedy dzieci największych tajnych agentów na świecie nieświadomie pomagają potężnemu twórcy gier uwolnić wirusa komputerowego, który daje mu kontrolę nad całą technologią, muszą same zostać szpiegami, aby uratować swoich rodziców i świat.

Na ten moment nie jest jasne, czy film to całkowity reboot, czy tylko częściowy.

Kto zagra w Małych Agentach?

Pierwsza seria ogłoszeń castingowych pojawiła się w czerwcu 2022 roku, a do obsady dołączyli Gina Rodriguez (Jane the Virgin, LOST OLLIE), Zachary Levi (Shazam!, Chuck), Everly Carganilla (Yes Day) i Connor Esterson.

W lipcu 2022 roku ogłoszono, że Billy Magnussen ma zagrać główną rolę.

Oczekuje się, że D.J. Cotrona (G.I. Joe: Odwet) również będzie zaangażowany w film, podobnie jak Neal Kodinsky (1883), który zagra złoczyńcę Vargosa.

Jaki jest status produkcji?

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się podobno w połowie czerwca 2022 roku w Austin w Teksasie.

31 sierpnia Robert Rodriguez opublikował na Instagramie post, aby podzielić się informacją, że zakończyli nowy film.

W poście reżyser i scenarzysta filmu powiedział:

Właśnie skończyłem nowych Małych Agentów dla @Netflix, pracując z moim synem Racer’em Maxem! Pierwsze zdjęcie pochodzi z planu Mali Agenci 2 w 2002 roku. Niewiele się zmieniło, tylko teraz jest współscenarzystą, współproducentem i trochę cięższy.

Jaka jest data premiery Mali Agenci: Armagedon w serwisie Netflix?

Netflix nie ogłosił daty premiery, ale w maju 2023 roku Robert Rodriguez udzielił wywiadu dla Collider na temat nowego filmu. Powiedział, że pojawi się po sierpniu 2023 roku:

„Nie wiem, czy mogę powiedzieć datę premiery, ale nadchodzi to w tym roku. Jeszcze tego nie ogłosiliśmy, ale nadejdzie w tym roku. Właśnie skończyłem montaż ścieżki dźwiękowej, więc wiesz, wciąż czekamy na efekty wizualne. Będą gotowe dopiero w sierpniu, więc nie wcześniej niż w sierpniu”.

 

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x