Meksykańska telenowela „Dziedziczka” już wkrótce w Polsce

Już pod koniec października 2023 roku, na kanale Novelas+, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek meksykańskiej telenoweli, zatytułowanej Dziedziczka (La Herencia).

Serial był emitowany na antenie Las Estrellas od 28 marca 2022 do 15 lipca 2022 roku. Za produkcję odpowiadał Juan Osorio dla TelevisaUnivision i jest to adaptacją chilijskiej telenoweli Hijos del Monte.

O czym będzie serial Dziedziczka?

Historia rozgrywa się na farmie avocado o nazwie „Santa Catalina”, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango, żony Severiano. Jest tam także ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu. Niespodziewanie pojawia się Sara, ich przyrodnia siostra, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku.
Między Juanem a Sarą narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?

W obsadzie zobaczymy, między innymi: Pablo Ferrer García-Travesíego, Santiago Pinedę Alisedę, Matíasa Novoę, Michelle Renaud, Daniela Elbittara, Mauricio Henao, Emmanuela Palomaresa, Juana Pablo Gila, Leonardo Daniela, Annę Ciocchetti, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáneza, Paulinę Matos, Tiaré Scandę, Juliána Gila, Veronicę Jaspeado, Nicole Curiel, Esmeralda Gómez, Juana Carlosa Barreto, Rafaela Inclána, Roberto Blandóna i Diego de Erice.

Kiedy emisja serialu Dziedziczka?

Meksykańska telenowela będzie emitowana od 20 listopada, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00 na Novelas+.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x