„Modern Kadın”: nowy serial Irem Sak

W minionym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do serialu Modern Kadin, do którego scenariusz napisała aktorka İrem Sak. Ma ona zagrać w tej historii główną rolę. W obsadzie znalazł się także Kubilay Aka.

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego projektu cyfrowego Modern Kadın, wyprodukowanego przez Timura Savcı i Buraka Sağyaşara dla TIMS&B Productions.

Serial opowiada niezwykłą, zabawną i pełną rywalizacji historię młodej, samotnej i pracującej kobiety o imieniu Pinar.  Wmówiono jej, że wśród mężczyzn, którzy chcą z nią być, powinien być książę na białym koniu godny swojej rodziny. Podczas gdy jej zegar biologiczny i kariera rozwijają się w tym samym tempie, pojawia się pytanie. Czy Pınar będzie matką czy brand managerem?

Wraz z İrem Sak, Gözde Kaya, Su Şanad, Hakan Satmış, Özlem Tokaslan w serialu wystąpią gościnnie Kubilay Aka, Özgür Çevik, Hatice Aslan i Hakan Ummak. W fotelu reżysera zasiada Ayberk Sak – starszy brat Irem. Serial ma liczyć 10 odcinków.

İrem Sak zyskała wielką sławę dzięki roli Seren Erdenet w serialu telewizyjnym Çukur. W tym samym serialu wystąpił także Kubilay Aka w roli Celasun.

 

Grupa na Facebooku poświęcona tureckim serialom – DOŁĄCZ

 

0
Would love your thoughts, please comment.x