„Moje życie z Walterami” – co dalej?

fot. Netflix

Nowy serial Netflixa Moje życie z Walterami nie był szczególnie wyczekiwany i rozchwytywany. Ale jak jest teraz, jakiś czas po premierze?

Produkcja zaczyna robić się popularna, szczególnie na TikToku. Czy zatem jest szansa na kontynuację?

Moje życie z Walterami to nowy serial na podstawie powieści z Wattpada autorstwa Ali Novak, opublikowanej w 2014 roku. Melanie Halsall rozwinęła powieść w 10-odcinkową produkcję, w której wystąpili między innymi: Nikki Rodriguez, Noah LaLonde, Ashby Gentry i Johnny Link.

@clabellex

oh, he would🫣#colewalter #mylifewiththewalterboys

♬ original sound – clabellex

O czym jest serial Moje życie z Walterami? 

Produkcja opowiada o życiu piętnastoletniej Jackie. Dziewczyna po śmierci swojej rodziny przenosi się do przyjaciółki swojej matki. Musi przystosować się do nowej rzeczywistości, w której mieszka pod jednym dachem z liczną rodziną Walterów.

 

Co wiadomo o kontynuacji?

Serial otrzymał zamówienie na jedną serię, bez wzmianki o drugim sezonie. Netflix wykorzystuje różnorodne metryki, aby określić, czy Moje życie z Walterami powróci. Na podstawie początkowych danych o oglądalności produkcja ma szansę na odnowienie, ale droga jest jeszcze długa.

W pierwszym tygodniu serial zajął drugie miejsce pod względem liczby wyświetleń, z 57,40 milionami godzin oglądania, co równa się 7,5 miliona wyświetleń.

Jeśli porównamy te wyświetlenia z innymi premierami w 2023 roku, widzimy, że plasuje się w średnim zakresie. Najbardziej porównywalne pod względem gatunku i budżetu byłoby XO, Kitty, które osiągnęło 15,3 milionów w pierwszych czterech dniach. Znacząco wyprzedziło jednak tegoroczne anulacje, w tym Glamorous i Freeridge.

Jak to będzie w rzeczywistości? To pokaże czas, jednak biorąc pod uwagę popularność serialu w mediach społecznościowych, można być dobrej myśli, że już wkrótce usłyszymy o jego kontynuacji.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x