Na jakie seriale warto czekać w 2023 roku?

kard pochodzący ze zwiastunu Love & Death

Rok 2023 rozpoczął się bardzo dobrze. Była premiera serialu The Last of Us, którym Pedro Pascal podbił serca międzynarodowej publiczności.

Z roku na rok powstaje coraz więcej produkcji, które pojawiają się na małych ekranach. Coraz trudniej wyprodukować coś, co miałoby niesamowitą fabułę, dobrych aktorów i trzymało w napięciu. Za to w najbliższych miesiącach pojawią się bardzo ciekawe premiery. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka tytułów, które warto zobaczyć w najbliższych miesiącach.

Mrs. Davis | 20 kwietnia

Serial opowiada historię Siostry Simone, która wraz ze swoim byłym chłopakiem Wileyem wyruszają w podróż dookoła świata, aby zniszczyć Panią Davis — potężną sztuczną inteligencję.

W obsadzie zobaczymy: Jake’a McDormana i Andy’ego McQueena, a także powracających aktorów: Bena Chaplina, Margo Martindale, Davida Arquette, Elizabeth Marvel, Katję Herbers, Chrisa Diamantopoulo, Ashley Romans, Toma Wlaschiha i Mathildę Ollivier.

 

Miłość i śmierć | 27 kwietnia | HBO Max

Dwie szczęśliwe rodziny mieszkające na przedmieściach Dallas skrywają sekrety, które okażą się być przyczyną tragedii.

Serial z udziałem Elizabeth Olsen i Jessego Plemonsa został stworzony przez osobę odpowiadającą za Wielkie kłamstewka. Więcej o tym serialu napisaliśmy tutaj: Elizabeth Olsen wdaje się w romans z Jessem Plemonsem w nowym zwiastunie „Love and Death”.

White House Plumbers | 1 maja | HBO Max

Pięcioodcinkowy serial opowiada prawdziwą historię tego, jak sabotażyści polityczni Nixona oraz geniusze spisku Watergate, E. Howard Hunt i G. Gordon Liddy, przypadkowo obalili prezydenturę, którą próbowali chronić.

Ahsoka | Data premiery nieznana | Disney+

Długo wyczekiwana kontynuacja historii Ahsoki Tano, napisana przez Dave’a Filoniego, będzie kontynuowana w postaci limitowanego serialu Ahsoka. Rolę tytułowej bohaterki odegra Rosario Dawson. Seria została wyprodukowana przez Dave’a Filoniego i Jona Favreau.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x