Nadchodzą dwie nowe bijatyki ze świata anime!

Nie tak dawno pisaliśmy, że kultowa już gra Ninja Storm ma otrzymać odnowioną wersję. Dziś przychodzimy z zapowiedzią kolejnych dwóch bijatyk ze zgoła odmiennych uniwersum.


My Hero Ultra Rumble to zapowiedziana latem zeszłego roku darmowa gra battle royale. W najnowszym numerze Weekly Shounen Jump ogłoszono, że posiadacze PlayStation 4, Xbox One, Switch oraz PC będą mieli okazję zagrać w nią już jesienią 2023 roku.

Całą gra osadzona jest w świecie stworzonym przez Kohei Horikoshiego, znanego z anime My Hero Academia (Boku no Hero Academia) oraz mangi o tym samym tytule.

Drugą zapowiedziana gra to Jujutsu Kaisen: Cursed Clash. 

Na minionym Bandai Namco Summer Showcase 2023 firma Bandai Namco (ta sama, która odpowiedzialna jest za My Hero Ultra Rumble) oraz studio Byking ogłosili pracę nad kolejną produkcją.

Ma być to bijatyka 2 vs. 2, z możliwością rozgrywania jej w trybie solo lub online. Docelowymi dla niej platformami są PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC. Niestety nie podano przybliżonej daty premiery.

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x