Zarówno „Boruto”, jak i „Naruto” czekają zmiany.

Ta marka w ostatnim czasie przechodzi prawdziwy rozkwit, a sami twórcy nie przestają zaskakiwać nowymi pomysłami. W końcu to dwudzieste urodziny, a takie świętować należy z przytupem.

Najpierw ogłoszono wydanie mangi Naruto: Sasuke’s Story – The Uchiha and the Heavenly Stardust, która szybko doczekała się swojej kilkuodcinkowej adaptacji anime. Niedługo potem twórca ogłosił konkurs na postać z serii, która otrzyma swoją osobną mangę. Zwyciężył go nie kto inny jak Czwarty Hokage — Minato Namikaze.

Zaledwie dwa tygodnie temu Namco Bandai i studio Cyberconnect2 ogłosili zapowiedź gry Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections. Twórcy opisują ją tak:

Kolejna ekscytująca pozycja w serii STORM, świętująca 20. rocznicę debiutu serii anime Naruto, będzie miała premierę w 2023 roku! Gra zawiera nowe postacie grywalne, które dołączą do 124 ninja z poprzednich serii! Dodatkowo najważniejsze momenty z czterech pierwszych części STORM zostały tu po raz pierwszy połączone w jedną grę.

Decyzja ta nie wzbudziła jednak większego zachwytu, a twórcom zarzucono próbę ponownej sprzedaży starych gier, tyle że pod nowym tytułem.

Teraz rewolucja sięgnęła także serie anime. Oficjalnie ogłoszono, że pierwszy sezon Boruto: Naruto Next Generations zakończy się jeszcze w tym miesiącu – jego ostatni odcinek zostanie wyemitowany 26 marca. Fabularnie w produkcji czeka nas przeskok czasowy o co najmniej kilka lat. W drugiej części zobaczyć mamy już zdecydowanie starszych bohaterów. Jest to zabieg bliźniaczo podobny do tego zastosowanego w Naruto: Shippuden.

Fani oryginalnej serii również nie pozostaną z niczym! Z okazji 20-tych urodzin uniwersum Naruto, oryginalna manga otrzyma cztery nowe odcinki, które zadebiutują we wrześniu 2023 roku. Ich przybliżona fabuła ani czas, w jakim zostaną umiejscowione w anime, nie jest niestety obecnie znana.

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x