Nagrywki do 3 sezonu serialu ”Wiedźmin” zostają wznowione po ówczesnym wstrzymaniu produkcji.

https://twinfinite.net/wp-content/uploads/2022/04/All-The-Witcher-Season-Three-Lea.jpg

Netflix wznawia produkcję Wiedźmina po jej ówczesnym wstrzymaniu na początku bieżącego tygodnia. Informację na ten temat podał Redanian Intelligence, serwis informacyjny poświęcony Wiedźminowi.

Sezon 3 będzie kontynuacją wydarzeń z czwartej książki Andrzeja Sapkowskiego Czas pogardy, która doprowadziła do rozwiązania Bractwa Czarodziejów. Książka zgłębia relację Ciri i Geralta, który ze względu na bezpieczeństwo swojej podopiecznej zostaje zmuszony do zmiany swojego neutralnego stanowiska wobec polityki kontynentu.

Produkcja sezonu trzeciego została jednak gwałtownie wstrzymana w samym środku filmowania balu na Thanedd, który uważa się za najbardziej ambitną część serii. Powodem tej sytuacji był pozytywny wynik testu na COVID u odtwórcy głównej roli, Henry’ego Cavilla. Na szczęście istnieje jednak wiele scen związanych z balem, które można wykonać bez niego.

Źródło https://i.ytimg.com/vi/rVY2zXCLCKo/maxresdefault.jpg

Wygląda jednak na to, że produkcja Wiedźmina została wznowiona o wiele wcześniej niż przypuszczano. Kilku członków obsady potwierdziło swój powrót na plan za pośrednictwem Instagrama. Aktorki Mecia Simson, Cassie Clare i Harvey Quinn podzieliły się kilkoma zdjęciami, co potwierdza, że produkcja serialu znów staje na nogi. Owe posty zawierały miedzy innymi żarty na temat upału oraz nabijanie się z etykiety Netflixa umieszczonej na toalecie. Nie jest jasne, czy wśród osób powracających na plan jest Cavill.

Co sądzicie o doniesieniach, że Cavill złapał COVID-19? Czy nie możecie się doczekać ewentualnej premiery sezonu 3 Wiedźmina? Dajcie nam znać w komentarzach!

 

0
Would love your thoughts, please comment.x