czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyNagrywki do 3 sezonu serialu ''Wiedźmin'' zostają wznowione po ówczesnym wstrzymaniu produkcji.

Nagrywki do 3 sezonu serialu ”Wiedźmin” zostają wznowione po ówczesnym wstrzymaniu produkcji.

Netflix wznawia produkcję Wiedźmina po jej ówczesnym wstrzymaniu na początku bieżącego tygodnia. Informację na ten temat podał Redanian Intelligence, serwis informacyjny poświęcony Wiedźminowi.

Sezon 3 będzie kontynuacją wydarzeń z czwartej książki Andrzeja Sapkowskiego Czas pogardy, która doprowadziła do rozwiązania Bractwa Czarodziejów. Książka zgłębia relację Ciri i Geralta, który ze względu na bezpieczeństwo swojej podopiecznej zostaje zmuszony do zmiany swojego neutralnego stanowiska wobec polityki kontynentu.

Produkcja sezonu trzeciego została jednak gwałtownie wstrzymana w samym środku filmowania balu na Thanedd, który uważa się za najbardziej ambitną część serii. Powodem tej sytuacji był pozytywny wynik testu na COVID u odtwórcy głównej roli, Henry’ego Cavilla. Na szczęście istnieje jednak wiele scen związanych z balem, które można wykonać bez niego.

Źródło https://i.ytimg.com/vi/rVY2zXCLCKo/maxresdefault.jpg

Wygląda jednak na to, że produkcja Wiedźmina została wznowiona o wiele wcześniej niż przypuszczano. Kilku członków obsady potwierdziło swój powrót na plan za pośrednictwem Instagrama. Aktorki Mecia Simson, Cassie Clare i Harvey Quinn podzieliły się kilkoma zdjęciami, co potwierdza, że produkcja serialu znów staje na nogi. Owe posty zawierały miedzy innymi żarty na temat upału oraz nabijanie się z etykiety Netflixa umieszczonej na toalecie. Nie jest jasne, czy wśród osób powracających na plan jest Cavill.

Co sądzicie o doniesieniach, że Cavill złapał COVID-19? Czy nie możecie się doczekać ewentualnej premiery sezonu 3 Wiedźmina? Dajcie nam znać w komentarzach!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x