Netflix przedłużył turecki serial „Kimler Geldi Kimler Geçti” o 2. sezon

Netflix jeszcze przed premierą pierwszego sezonu Kimler Geldi Kimler Geçti przedłużył swoją produkcję o drugi sezon.

O czym będzie turecka produkcja?

Z pomocą przyjaciół i przystojnego szefa Şeyyaza, utalentowana prawniczka Leyla Taylan przezwycięża ból po zdradzie i decyduje się objąć stanowisko obrońcy w słynnym „rozwodzie roku”, reprezentując znaną Tubę Tepelioğlu.

Jej przeciwnikiem jest Cem Murathan, kolekcjoner, który w ciągu piętnastu lat trzykrotnie żenił i rozwodził się z kobietami. Leyla zdecydowała, że za wszelką cenę obroni swoją klientkę przed tym „narcystycznym” mężczyzną, który jest zarówno „winny, jak i silny”.

Kiedy premiera Kimler Geldi Kimler Geçti?

Premiera pierwszego sezonu Kimler Geldi Kimler Geçti na platformie Netflix zaplanowana jest na 10 maja. Zdjęcia do kolejnych odcinków mają rozpocząć się w 2. tygodniu czerwca.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

W obsadzie serialu Kimler Geldi Kimler Geçti, którego reżyserem jest Bertan Başaran, obok Serenay Sarıkaya występują: Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Bade İşçil, Gülcan Aslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Meriç Aral, Kamil Güler, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Selçuk Borak, Ege Aydan, Laçin Ceylan oraz Perihan Savaş.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x