Netflix przejmuje prawa do kolejnego filmu!

Platforma Netflix nabyła prawa na całym świecie do filmu Bad Trip od MGM, który miał mieć premierę w jeszcze w tym roku w kinach. 

Umowa między studiem MGM a Netflixem została ogłoszona w środę, prawie miesiąc po wydaniu Bad Trip przez Amazon Prime Video, a następnie wycofana. 

Bad Trip to film komediowy, który opowiada historię dwójki przyjaciół, którzy wyruszają w podróż do Nowego Jorku, aby jeden z nich mógł wyznać miłość dziewczynie, w której podkochiwał się będąc w szkole średniej. Na dodatek goni ich również kryminalistka, której ukradli auto.

W rolach głównych wystąpią: Tiffany Haddish, Eric André, Lil Rel Howery i Michaela Conlin. Data premiery filmu jeszcze nie jest znana. Wiemy natomiast, że film jest już skończony, więc premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x