Nowi aktorzy w obsadzie drugiego sezonu Wiedźmina!

Pomimo wstrzymania zdjęć do drugiego sezonu „Wiedźmina” przez światową pandemię korona wirusa, nowi aktorzy dołączają do obsady serialu.

Co o nich wiemy? Kogo zagrają? Rąbka tajemnicy uchyli nam portal RedanianIntelligence.

O Joelu nie mamy zbyt wielu informacji. Znany jest on z produkcji takich jak: „Wojna imperiów”, „Gwiezdne wojny”. Joel Adrian aktywnie prowadzi instagrama „joeladrianslaatto”. Aktor wcieli się w rolę wykreowanej postaci przez Netflix’a. Hemrik to jeden z wiedźminów zamieszkujący Kaer Morhen.

Vernon Dobtcheff to bardzo doświadczony aktor. Grał w wielu filmach, np. „Pytanie do Boga”, „Largo”. Vernon ma 85 lat. Urodził się w Francji- Nimes. Według RedanianIntelligence zagra on starszego elfa.

O tej aktorce nie wiemy zbyt wiele. Jedynie to, że prowadzi instagrama o nazwie „alinailin7”. Alina wcieli się w rolę elfki.

Lesley zagra postać o imieniu Meena Coppercloth. Aktorka urodziła się w Wielkiej Brytanii i aktywnie prowadzi swojego Twittera.

Niestety jeszcze nie wiemy, w jaką rolę wcieli się Scarlett. Pozostaje nam czekać na kolejne przecieki od RedanianIntelligence.

To wszystko, co jak na razie wiemy o obsadzie drugiego sezonu Wiedźmina. O nowych newsach informować będziemy was na bieżąco! 

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x