Netflix zamawia swój najdroższy film w historii „The Gray Man”

Netflix, świeżo po podaniu raportu o zarobkach, w którym doszło do 10 milionów subskrybentów podczas pandemii, poinformował również, że wyprodukuje jak dotąd swój najdroższy film.

Film zostanie napisany i wyreżyserowany przez braci Russo (Avengers: End Game). W produkcji wystąpi między innymi Ryan Gosling (La La Land) i Chris Evans znany wszystkim jako Kapitan Ameryka.

Film The Gray Man jest jednym z najdroższych filmów w historii Netflixa. Budżet filmu przekracza 200 milionów dolarów. Ma być to szpiegowski thriller oparty o bestsellerową powieść Marka Greaneya, która opowiada o śmiertelnym pojednyku między Gentrym oraz polującym na niego Lloydzie Hansenie.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x