Netflixowe Walentynki 2023 – jakie filmy warto obejrzeć?

Święto zakochanych tuż tuż, i jest to idealna okazja do obejrzenia jakichś romantycznych produkcji. Zakochacie się w nich od pierwszego obejrzenia!

Miłość do kwadratu jeszcze raz

Związek znanego dziennikarza i twardo stąpającej po ziemi nauczycielki trzęsie się w posadach, gdy ona podejmuje się nowej pracy.

Purpurowe serca

Ambitna piosenkarka zgadza się na małżeństwo z rozsądku z żołnierzem, który ma wyruszyć na misję, ale wkrótce tragedia zmienia charakter ich związku.

U ciebie czy u mnie?

Debbie i Peter, najlepsi przyjaciele, ale też totalne przeciwieństwa, na tydzień zamieniają się domami i dostają szansę, by otworzyć się na miłość.

Bal

Cztery pechowe gwiazdy z Broadwayu wstrząsają miasteczkiem w Indianie, gdy postanawiają poprzeć nastolatkę, która chce pójść na maturalny bal ze swoją dziewczyną.

Chłopacy z paczki

Nowy Jork, rok 1968. Na imprezie urodzinowej siedmiu zaprzyjaźnionych gejów musi zmierzyć się ze skrywanymi uczuciami i nigdy niewypowiedzianą prawdą.

Historia małżeńska

Przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. Reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Noah Baumbach.

Perswazje

Osiem lat temu Anne Elliot dała się przekonać, żeby nie wychodzić za przystojniaka z biednej rodziny. Czy gdy spotkają się znowu, ponownie zrezygnuje z szansy na miłość?

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Sekretne listy miłosne Lary Jean przypadkiem trafiają do pięciu chłopaków, którzy jej się podobają. To koniec bycia szarą myszką, na którą nikt w szkole nie zwraca uwagi.

Więcej niż myślisz

Kiedy prymuska Ellie Chu zgadza się napisać miłosny list do szkolnego sportowca, nie spodziewa się, że się zaprzyjaźnią – ani że zakocha się w obiekcie jego westchnień.

Pod wiatr

Fale, słońce i pasja towarzyszą zakochanej w instruktorze kitesurfingu nastolatce z zamożnej rodziny.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x