Netflixowe Walentynki 2023 – jakie seriale warto obejrzeć?

Święto zakochanych tuż tuż, i jest to idealna okazja do obejrzenia seriali z romantycznym akcentem. Zakochacie się w nich od pierwszego obejrzenia!

Zakochani raz po raz

Odkąd się poznali, Irene i Julio na przemian się w sobie zakochują, zrywają ze sobą i próbują ponownie. Czy jest im pisane szczęśliwe zakończenie?

Dziewczyna i kosmonauta

Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

Książęta

Książę Wilhelm oswaja się z życiem w nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x