New York Comic Com 2020 odbędzie się wirtualnie!

W dobie trwającej pandemii, podjęto decyzję o zorganizowaniu wirtualnych paneli.

W związku z wirusem organizatorzy odwołali imprezę w Javits Center, a zamiast tego odbędzie się cyfrowa konferencja. Termin uroczystości to 8-11 października 2020 roku. Organizator ReedPop zapowiedział współpracę z serwisem YouTube i transmisję na żywo, które będziemy mogli obejrzeć na dedykowanym kanale YouTube NYCC.

Chociaż ten rok z pewnością będzie innym doświadczeniem, będziemy starać się zapewnić naszym fanom, wystawcom i studiom najlepsze i najbardziej angażujące wydarzenie dzięki naszej współpracy z YouTube – powiedział prezes ReedPop, Lance Fensterman.

Będzie możliwość uczestniczenia w Q&A, korzystając z funkcji społeczności i czatu na żywo.
Wirtualna edycja ma też obejmować specjalne, profesjonalne warsztaty, spotkania z fanami, spersonalizowane autografy i wirtualny rynek.

Na razie swoją obecność potwierdziła ekipa Amerykańskich Bogów i Star Treka. Kolejnych poznamy wkrótce! Cieszycie się z takiej formy?

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x