„Night Court” przedłużony o 3. sezon!

To już oficjalne! Serial Night Court emitowany przez NBC przedłużony o kolejny sezon! Przy okazji zdradzono ilość odcinków.

Nigdy nie było wątpliwości co do wznowienia kontynuacji komedii, której głównymi bohaterami są Melissa Rauch oraz John Larroquette. Nastąpiły jednak opóźnienia spowodowane ciągłymi wahaniami NBC i studia Warner Bros TV w sprawie wielkości zamówienia.

Uważa się, że umowa na serial przewiduje 22 odcinki, podczas gdy stacja prosi o 18. Produkcja będąca kontynuacją serialu NBC z 1984 roku, została wyemitowana w połowie 2023 roku. Pierwszy sezon liczył 16 odcinków. Drugi, którego produkcję przerwały strajki, składał się z 13. Finał sezonu wyemitowano 26 marca.

Z wyjątkiem CBS, które nadal emituje po 22 odcinki swoich programów, pozostałe stacje telewizyjne ograniczają swoje zamówienia. Podobno nadchodzący 21. sezon Grey’s Anatomy również będzie się składał z 18 odcinków. To wydaje się być nową rzeczywistością.

Night Court szybko stał się sztandarowym serialem komediowym NBC i plasuje się na pierwszym miejscu wśród komedii tej stacji pod względem łącznej oglądalności. Według NBC drugi sezon, którego producentami wykonawczymi byli Dan Rubin, Melissa Rauch, Winston Rauch i John Larroquette, osiągnął dotychczas łącznie 24 miliony widzów na platformach streamingowych i cyfrowych.

W Night Court wiecznie optymistyczna Abby Stone (Rauch) podąża śladami swojego szanowanego zmarłego ojca, sędziego Harry’ego Stone’a, podejmując wyzwanie nadzorowania nocnej zmiany sądu apelacyjnego na Manhattanie. Abby zawsze widzi w ludziach to, co najlepsze. W swoim dążeniu do zaprowadzenia porządku w sądzie oraz w jej kolorowej grupie dziwaków, werbuje byłego prokuratora okręgowego sądu nocnego Dana Fieldinga (Larroquette), aby pełnił funkcję obrońcy z urzędu sądu.

Serial produkuje Warner Bros Television we współpracy z After January Productions i Universal Television, oddziałem Universal Studio Group.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x