„Nocny Agent” zyskuje nowych aktorów!

Serial Nocny Agent zyskuje nowe twarze! Ogłoszono listę rekrutów.

Do obsady dołączą Berto Colon, Louis Herthum, Arienne Mandi, Brittany Snow i Teddy Sears.

Nocny Agent to wyrafinowany thriller akcji na podstawie powieści Matthew Quirka. Twórca, showrunner i producent wykonawczy serialu to  Shawn Ryan (Agenci T.A.R.C.Z.Y., S.W.A.T. – jednostka specjalna), za całokształt odpowiada Sony Pictures Television.

W kolejnym sezonie serial zyska nowe twarze, a każdy bohater będzie równie wyjątkowy co poprzedni. Colon zagra Solomona byłego żołnierza piechoty morskiej, który stał się prawą ręką potężnego biznesmena. Wydaje się, że sporo namiesza w produkcji. Aktor jest najbardziej znany z roli Cesara w hitowym serialu Netflixa, Orange is the New Black i Lorenzo Tejady z Power Book II: Ghost. Wkrótce będzie można go także zobaczyć w limitowanej serii od Max, The Penguin, wyprodukowanej przez Matta Reevesa oraz wyreżyserowanej przez Craiga Zobela.

Herthum otrzymał rolę Jacoba Monroe, międzynarodowego biznesmena mającego potężne wpływy. Często swoje kontakty wykorzystuje do zdobywania cennych informacji. Aktor jest najbardziej znany ze swojej roli Petera Abernathy’ego w serialu HBO, Westworld stworzonego przez Jonathana Nolana i Lisę Joy.

Mandi zagra Noor, doradczynię niskiego szczebla w irańskiej misji przy ONZ w Nowym Jorku. Kobieta będzie chciała wykorzystać swój dostęp do ściśle tajnych informacji, by ugrać lepsze życie dla siebie oraz rodziny. Wystąpiła także jako Dani Nuñez w Słowo na L: Generacja Q  Schwartzmana oraz Tatami w reżyserii Guya Nattiva i Zara Amira Ebrahimi

W roli Alice, partnerki i mentorki Petera (Basso), podczas jego pierwszego zadania w Nocnej akcji, zobaczymy Brittany Snow. Obecnie aktorkę można oglądać w Good Grief w reżyserii Roberta Schwartzmana, a także w produkcji od A24, X. Najbardziej jednak znana jest z roli Chloe w filmach Pitch Perfect. Także napisała i wyprodukowała dramat Parachute.

W roli oficera wywiadu wysokiego szczebla wystąpi Teddy’ego Searsa. Sears ostatnio wystąpił w American Horror Stories Ryana Murphy’ego, a wkrótce można go będzie oglądać w nowym serialu medycznym NBC, Dr. Wolf. Aktor może się jeszcze pochwalić takimi osiągnięciami jak role w American Horror Story: Murder House z 2011 roku, Wybory Paytona Hobarta z 2019 i Impeachment: American Crime Story z 2021 r.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x