Już wkrótce premiera rosyjskiej adaptacji „Zapukaj do moich drzwi”. Co wiemy?

W 2022 roku pojawiła się informacja o planowanej rosyjskiej adaptacji tureckiego serialu Zapukaj do moich drzwi. Czy udało się ją zrealizować?

Produkcja z udziałem Hande Erçel i Keremem Bürsinem w rolach głównych stała się hitem na całym świecie. Według Mail.ru, serial cieszył się popularnością również w Rosji.

Nic dziwnego, że Okko wykupiło prawa do adaptacji tureckiego serialu Zapukaj do moich drzwi

O czym będzie serial Постучись в мою дверь В Москве (Zapukaj do moich drzwi w Moskwie)?

Po śmierci rodziców Sasha Gordeeva była wychowywana przez ciotkę Ninę, która poświęciła dla niej swoje życie. Pomimo trudności, Sasha dorastała jako radosna i pracowita dziewczyna, marząca o karierze projektantki krajobrazu.

Niestety firma Stillard bez uzasadnienia cofnęła jej stypendium, tym samym pozbawiając możliwości dalszej nauki. Kiedy Sasha dowiaduje się, że jej przyjaciółki idą na wydarzenie z udziałem Sergieja Gradskiego, postanawia się tam pojawić i skonfrontować z mężczyzną.

Ich spotkanie kończy się nieoczekiwanie: Sasha przykuwa się do Sergieja, a on zmuszony jest wziąć ją ze sobą na spotkanie biznesowe. Po wspólnym dniu biznesmen uświadamia sobie błąd firmy i proponuje dziewczynie układ: praktyki w zamian za udawany romans, aby wzbudzić zazdrość u swojej byłej dziewczyny. Kobieta zgadza się, nieświadoma, że czeka na nią długa i skomplikowana historia pełna emocji i romansu.

W rolach głównych zobaczymy Lianę Gribe i Nikitę Volkova.

Kiedy premiera serialu Постучись в мою дверь В Москве (Zapukaj do moich drzwi w Moskwie)?

Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku, począwszy od 12 lutego do 23 maja 2024 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie Okko.tv.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x