Nowa odsłona „Parku Jurajskiego ” na Netflixie!

Jakiś czas temu doszły nas wieści o nowej realizacji Netflixa. Produkcja miała dotyczyć znanego wszystkim parku z żywymi okazami dinozaurów. Akcja serialu będzie odgrywać się w tym samym czasie co wydarzenia z „Jurassic World”, ale po drugiej stronie wyspy.

Serial będzie o grupie nastolatków, która wybrała się na obóz. Akcja nabiera tempa, gdy dinozaury zaczynają opanowywać wyspę, wówczas dzieci muszą zacząć współpracować, aby przetrwać. Zagrożenie ze strony dinozaurów nie będzie jednak ich jedynym zmartwieniem.

Animacją zajmie się DreamWorks Animation, które znamy z takich utworów jak „Shrek”, „Kung Fu Panda” czy „Trolle”. W polskie wersji językowej usłyszymy Karola Kwiatkowskiego (Darius), Aleksandrę Kowalicką (Brooklynn), Jakuba Mroza (Kenji), Zuzannę Bernat (Sammy), Jakuba Szyperskiego (Ben), Matyldę Kaczmarską (Yaz), Aleksandrę Saporznikow (Roxie) oraz Patryka Czerniejewskiego (Dave).

„Park Jurajski: Obóz kredowy” będzie się składał z 8 odcinków o długości około 22 minuty każdy. Premiera już 18 września!

0
Would love your thoughts, please comment.x