Będzie kontynuacja kultowego filmu „Dirty Dancing”!

To już potwierdzone! Wytwórnia Lionsgate szykuje drugą część kultowego filmu z 1987 roku, który pokochali wszyscy. Mowa oczywiście o Dirty Dancing. Romantyczny film o wakacjach nastoletniej Frances „Baby” Houseman zakochanej w instruktorze tańca Johnnym Castle. Film wykonany za 15 mln dolarów zarobił aż 215 mln!

Będzie to dokładnie ten sam rodzaj romantycznego, nostalgicznego filmu, na który czekali fani serii i którzy uczynili go najlepiej sprzedającym się tytułem bibliotecznym w historii firmy – powiedział szef Lionsgate, Jon Feltheimer.

Przecieki donoszą, że druga część będzie kontynuacją pierwszej, w której swoją obecność potwierdziła Jennifer Grey. Nie wiemy jednak, jak wytwórnia poradzi sobie z wątkiem Johnny’ego. Odtwórca roli – Patrick Swayze – zmarł w 2009 roku na raka trzustki.

Dzięki pierwszej części, aktor podbił kobiece serca i miał mnóstwo propozycji.

Jennifer Grey niestety nie miała tyle szczęścia. Dostawała propozycje pracy, jednak one nie przyniosły jej rozgłosu. Sprawę pogorszyły dodatkowo operacje plastyczne, dzięki którym aktorka chciała pozbyć się swojego największego kompleksu – dużego nosa. Jednak po zabiegu nie przypominała siebie.

To było straszne. Na salę operacyjną weszłam jako prawdziwa gwiazda, która nie mogła opędzić się od fanów, a wyszłam jako anonimowa kobieta, której nikt nie rozpoznawał… To był koniec – mówiła Jennifer Grey.

Remake filmu powstały w 2017 roku nie przyniósł oczekiwanego sukcesu i nie zyskał uznania fanów. Ciekawe czy postać „Baby” przyciągnie miłośników do kin, pomimo braku Patricka Swayze.

Źródła: fashionpost.pl, kobieta.pl, wikipedia.pl, timenote.info, newsy.wizaz.pl, filmweb.pl

2
0
Would love your thoughts, please comment.x