Nowa postać w 5 sezonie „Riverdale” – Chris Mason

Do obsady piątego sezonu Riverdale dołącza Chris Mason, który zagra postać powracającą.

Wcieli się on w rolę Chada Gekko, kontrolującego i zazdrosnego męża Veronicy (Camila Mendes), który pracuje na Wall Street. Poczuje się zagrożony, kiedy jego żona wróci do przyjaźni z Archiem (KJ Apa). Bohater zostanie wprowadzony w czwartym odcinku 5 sezonu (11 lutego 2021 roku czasu polskiego), gdzie nastąpi siedmioletni skok w czasie.

Do swoich ról ponownie powrócą: Apa, Mendes, Cole Sprouse, Lili Reinhart, Casey Cott i Madelaine Petsch. Serial Riverdale jest produkowany przez Warner Bros. Television i CBS Television Studios we współpracy z Berlanti Productions.

Pierwszy odcinek 5 sezonu Riverdale pojawi się 21 stycznia 2021 roku o 9:00 na polskim Netflixie. Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x