„Seks w wielkim mieście” powraca

SEX AND THE CITY 2, from left: Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, 2010. ph: Craig Blankenhorn/©Warner Bros./courtesy Everett Collection

Za wznowienie produkcji Sex and the City odpowiada HBO Max. Ta sama platforma ma w planach reboot najgłośniejszego hitu Czystej krwi, które biło rekordy oglądalnościowe na HBO GO.

Sarah Jessica Parker i jej znajomi z obsady Cynthia Nixon i Kristin Davis podzielili się w mediach społecznościowych tajemniczą informacją o „możliwym” powrocie serialu.

HBO Max potwierdziło zamówienie dziesięcioodcinkowej limitowanej kontynuacji Seksu w wielkim mieście zatytułowanego And Just Like That… Michael Patrick King powróci jako producent wykonawczy, który wyreżyserował mnóstwo odcinków.

Parker ponownie wcieli się w postać Carrie Bradshaw, Cynthia Nixon w rolę Mirandy Hobbes, a Kristin Davis w Charlotte York. Nie zobaczymy natomiast Kim Cattral w roli Samanthy Jones.

Serial ukaże życie głównych bohaterek, które będą już po pięćdziesiątce. Zdjęcia mają rozpocząć się późnią wiosną w Nowym Jorku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x