Nowe sceny i aktorzy w drugim sezonie „Wiedźmina”!

Produkcja drugiego sezonu Wiedźmina ruszyła już ponad miesiąc temu, a my do tego czasu nie wiedzieliśmy, co dzieje się na planie zdjęciowym. Na szczęście, dzięki portalowi RedanianInteligence, dowiedzieliśmy się czegoś ciekawego o nowych aktorach, ale także o Henrym Cavillu i Freyi Allan.

Jak podaje Redanian Inteligence, na planie kręcone są teraz sceny walki z wiedźminami Szkoły Wilka w ich domu, Kaer Morhen. Mają w nich brać udział Geralt, Ciri, Vesemir (Kim Bodnia), Lambert (Paul Bullion), Eskel (Thue Rasmussen), Coen (Yasen Atour), a także oryginalny wiedźmin Netflixa, Hemrik. Spodziewamy się, że sceny przedstawione w Kaer Morhen będą podobne do tych w Krwi Elfów Andrzeja Sapkowskiego, jednak dodany będzie do nich nowy, ciekawy materiał.

Wiemy już, kto zagra głównych wiedźminów, jednak to nie koniec niespodzianek. Do obsady drugiego sezonu dołącza Emily Byrt. Ma ona nawiązać jakąś interakcje z wiedźminami. Kolejnymi nowymi aktorkami są także Chloe King, Sandy Amon Schwartz, Claira Watson Parr, Maria Raduga i Tash Soodeen. Na pewno nowych postaci będzie znacznie więcej, jednak na razie wiadomo nam tylko o tych. Niektóre z wymienionych wyżej aktorek są również zawodowymi modelkami m.in. Tash Soodeen. Niestety nie wiemy, co te kobiety będą robić w Kaer Morhen. To wszystko na jakiś czas pozostaje tajemnicą. Jak powszechnie wiadomo, na kontynencie nie ma „wiedźminek” (Cirilla jest wyjątkiem, nie przeszła też próby traw), co wyklucza tę hipotezę.

Daniel Richtman ujawnił jednak jedną z postaci o (najprawdopodobniej imieniu zastępczym) Anna. Opisywana jest ona jako zaciekła prostytutka, która dołącza do grupy żołnierzy i nie boi się nimi rządzić. Co ciekawe, według Redanian Inteligence żołnierzami mogą być nazywani wiedźmini. Ktoś miałby rządzić wiedźminami? Ciekawa hipoteza.

Portal podaje jeszcze jedną, bardziej prawdopodobną wersję, jednak równie pozbawioną sensu. Uważają oni, że już prędzej wiedźmini zaprosiliby do twierdzy prostytutki, ale jej lokalizacja jest pilnie strzeżona i nikt, oprócz mutantów, nie ma do niej wstępu. Jak to ma się do scen walki? Na razie nie znamy odpowiedzi na te pytania.

Poza tymi aktorkami, w nowym sezonie pojawi się również Basil Eidenbenz, który może być jednym z wiedźminów. Z tego co wiemy, na pewno nie jest on kaskaderem.

Cała walka ma być sfilmowana przez Stephena Surjika, reżysera The Umbrella Academy, co – według portalu Redanian Inteligence – może oznaczać, że scena pojawi się w drugim odcinku nowego sezonu.

0
Would love your thoughts, please comment.x