Nowe twarze w „Legacies”!

Coraz więcej nowych twarzy znanych z wcześniejszych produkcji powraca na nasze ekrany! Pojawia się tylko pytanie – kto to będzie?

Kwietniowy odcinek Legacies powita kilka nowych postaci, które fani mogą kojarzyć z poprzednich wampirzych produkcji. W 15 odcinku zobaczymy chociażby powrót Marcela (Charles Michael Davis), który jakby nie patrzeć zagrał ważną postać w życiu Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell).

Będziemy również świadkami odwiedzin wujka Kola (Nathaniel Buzolic). Z rodzeństwa Mikaelsonów zobaczymy ponownie obie ciotki głównej bohaterki – Rebekę (Claire Holt) oraz Freyę (Riley Voelkel), które już wcześniej w serialu gościnnie występowały.

Nie wiem jak Wy, ale uważam, że spotkanie rodzinne będzie miało wielki związek z człowieczeństwem Hope. Co stanie się dokładnie, dowiemy się już 15 kwietnia!

Nazywam się Zuzia, ale w internetach istnieje bardziej jako DumDiDum. W skrócie to uwielbiam słuchać muzyki, filmy Marvela, Gwiezdne Wojny oraz seriale. W tej dziedzinie najbardziej interesuje mnie sci-fi, fantasy, a także akcja. Nie pogardzę również dobrą książką (szczególnie kryminałem) i kubkiem gorącej czekolady :)
0
Would love your thoughts, please comment.x