Nowy animowany „Garfield” już w 2024 roku!

Zapowiadana od jakiegoś czasu nowa animacja o przygodach kociego rudzielca wreszcie otrzymała swoją datę premiery!

W kinach pojawi się już 16 lutego 2024 roku. Produkcja powstała dzięki współpracy Sony i Alcon Entertainment. Garfield będzie mówił głosem Chrisa Pratta, a towarzyszyć mu będzie Samuel L. Jackson.

Alcon Entertainment zakupił prawa do Garfielda od jego stwórcy Jima Davisa 6 lat temu, w 2016 roku. Wtedy też zapowiedziano powstanie omawianej produkcji. Jeśli wierzyć zapowiedziom, ma to być początek zupełnie nowego uniwersum.

Dokładniejsze szczegóły fabuły nie są na razie ujawniane. Wiemy jednak, że autorem scenariusza jest David Reynolds (nominowany do Oscara za Gdzie jest Nemo), a reżyserem został Mark Dindal (Kurczak Mały). Obaj panowie mieli już szansę razem pracować, konkretnie przy animacji Nowe szaty króla, powstałej prawie 20 lat temu. Autor pierwowzoru został zatrudniony przy projekcie jako producent wykonawczy. Wspominany wcześniej Samuel L. Jackson ma wcielić się w zupełnie nową postać, Vica, który będzie… ojcem Garfielda!

Czekacie na przygody rudego fana lasagni? Ja na pewno sobie nie odpuszczę seansu!

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x