Nowy plakat „Teneta” informuje nas, że czas ucieka!

Opublikowany został nowy plakat do filmu Christophera Nolana, na którym możemy zobaczyć Johna Davida Washingtona zarówno z przodu jak i z tyłu.

Jest to świetne odwołanie do fabuły filmu, w którym czas też ma biec w dwóch różnych kierunkach. Prócz hasła reklamowego Time runs out, plakat prezentuje nam też nową datę premiery – dwunasty sierpnia tego roku. Pierwotnie film miał się ukazać siedemnastego lipca, po czym został przesunięty na ostatni dzień tego miesiąca. Krążą plotki, że największe studia filmowe czekają do najbliższej soboty z decyzją na temat ewentualnych zmian. Czyli nadal nieznany jest los filmów takich jak Mulan, czy (nikogo to chyba nie zdziwi) The New Mutants. 

 

 

Oficjalny opis filmu:

John David Washington jest nowym bohaterem oryginalnego spektaklu science-fiction Christophera Nolana pod tytulem „Tenet”.

Uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – i walcząc o przetrwanie całego świata, protagonista podróżuje przez mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa z misją, która wyjdzie na jaw poza czasem rzeczywistym.

Żadnej podróży w czasie. Odwrócenie.

Nolan ma doświadczenie w zabawach z czasem. Incepcja, Memento i Intersteller to filmy, które warto polecić każdemu, zatem Teneta biorę w ciemno. I w każdym czasie.

0
Would love your thoughts, please comment.x