Nowy serial na podstawie powieści Jenny Han! Czy podbije serca widzów równie dobrze jak „Do wszystkich chłopców których kochałam”?

HOLLYWOOD, CALIFORNIA - FEBRUARY 03: Jenny Han attends the Premiere Of Netflix's "To All The Boys: P.S. I Still Love You" at the Egyptian Theatre on February 03, 2020 in Hollywood, California. (Photo by Gregg DeGuire/FilmMagic)

Kilka dni temu na zagranicznym portalu Variety zapowiedziano, że szykuje się nowa produkcja na podstawie kolejnej powieści Jenny Han.

 

Wspomniana wyżej amerykańska pisarka odniosła sukces, dzięki adaptacji słynnej serii filmów Do wszystkich chłopców, których kochałam. 13 stycznia 2021 roku na platformie Netflix zostałe opublikowane dalsze losy głównej bohaterki. Najnowsza część serii filmów wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów. Czy najnowsza produkcja również odniesie tak wielki sukces jak poprzedni hit Jenny Han?

Jak zapowiada portal Variefy następną produkcją będzie adaptacja powieści Tego lata stałam się piękna. Opowiada o historia miłosnej Belly oraz dwóch braci – Justina i Conrada. To także opowieść o dorastaniu, sile kobiecej przyjaźni, a także o relacjach, jakie łączą matki z ich dziećmi. Produkcją serialu ma się zająć Amazon Studios, natomiast Jenny Han będzie pełnić funkcję producentki wykonawczej. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera serialu ani jacy aktorzy wcielą się w postacie.

 

Od lat zainteresowany fantastyką i historią. Z czasem z czytelnika stałem się również twórcą. Pisuję szeroką pojętą fantastykę i horror, a także dzielę się z recenzjami obejrzanych filmów, przeczytanych książek i komiksów.
0
Would love your thoughts, please comment.x