O czym będzie turecki serial „Safir”? Co wiemy o tej produkcji?

fot; ATV

Już wkrótce, w okresie jesiennym będzie miał premierę nowy dramatyczny serial Safir, który może okazać się hitem sezonu. Kto zagra w nowej produkcji od ATV?

W sieci pojawiło się sporo informacji odnośnie tureckiej serii, mającej zachwycić swoją fabułą oraz obsadą! Akcja rozgrywać będzie się w Kapadocji — regionie historycznym, który jest położony w środkowej Turcji.

O czym będzie Safir?

Serial opowie historię trójki rodzeństwa: Arasa, Yamana i Okana Gulsoyów oraz dziewczyny Feraye, rozdartej między dwoma braćmi (Arasem i Yamanem). Co ciekawe, nazwa produkcji nie jest przypadkowa. Pochodzi od pierścionka z szafirem z rodzinnej kolekcji Gulsoyów, którym Aras oświadczył się Feraye. Wydarzenie, które zapadnie wszystkim w pamięć, gdyż od tego czasu relacja między braćmi zostanie wystawiona na próbę czasu.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

İlhan Şen, Özge Yağız i Burak Berkay Akgül będą dzielić główną rolę w serialu Safir. Oprócz wcześniej wspomnianych nazwisk zobaczymy: İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Author, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Adolescent.

Kiedy premiera pierwszego odcinka Safir?

Safir będzie emitowany na antenie ATV od 4 września 2023 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x