Wrześniowe premiery w SkyShowtime

shyshowtime zapowiedzi maj 2023
fot. SkyShowtime

Wrzesień to nowe premiery w SkyShowtime: oryginalne seriale, blockbustery i gwiazdorskie produkcje. Nie przegap!

SERIALE

The Winner (Zwycięzca)

fot. SkyShowtime

The Winner to koprodukcja czesko-słowacka. Ta komedia familijna opowiada historię Viktora Hudáka (Ady Hajdu), byłego premiera małego europejskiego kraju, który zakończył karierę polityczną i po dekadzie usiłuje wrócić do życia na łonie rodziny. Starając się na nowo wdrożyć w codzienną, rodzinną rutynę, próbuje zbliżyć się do żony i córek. Ten nowy etap w jego życiu okazuje się jednak pełen niespodzianek i wyzwań, często trudniejszych niż te, z którymi przez lata mierzył się w rządzie. Premiera 4 września, kolejne odcinki co tydzień. 

Codename: Annika

fot. SkyShowtime

Codename: Annika to fińsko-szwedzki serial kryminalny. Jego bohaterką jest Emma, fińska specjalistka od oszustw w świecie sztuki, która pod przykrywką infiltruje sztokholmski dom aukcyjny. Firma ta jest podejrzana o powiązania z człowiekiem zajmującym się praniem brudnych pieniędzy. Chcąc pozostać incognito, Emma udaje kogoś zupełnie innego. Staje się Anniką – impulsywną dziewczyną kochającą szalone imprezy, narkotyki i alkohol. Przybranie nowej tożsamości otwiera przed nią drzwi do ukrytego świata oszustów, zarabiających na wielkich dziełach sztuki. Bycie Anniką wymaga jednak od Emmy powrotu do bolesnej przeszłości, o której przez lata próbowała zapomnieć. Premiera we wrześniu (brak konkretnej daty).

Poker Face

fot. SkyShowtime

Jest to dziesięcioodcinkowy serial kryminalny Riana Johnsona, który śledzi losy Charlie Cale, kobiety mającej niezwykłą umiejętność rozpoznawania, gdy ktoś kłamie. Gdy Charlie rusza w drogę swoim autem Plymouth Barracuda, na każdym przystanku trafia na zbrodnie do rozgryzienia i grupę uwikłanych w nie osób. Twórcą, scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest wielokrotnie nominowany do Oscara® Rian Johnson, który odpowiedzialny był za takie dzieła jak m.in. film z serii Na noże. Obok Lyonne w tym dziesięcioodcinkowym serialu kryminalnym występują Adrien Brody, Benjamin Bratt, Joseph Gordon-Levitt, Simon Helberg i Ellen Barkin. Premiera we wrześniu (brak konkretnej daty).

Fashion House

fot. SkyShowtime

Seria dokumentalna pozwalająca zajrzeć za kulisy, najsłynniejszych światowych domów mody – Gucci, Burberry oraz Versace – i bliżej poznać ich niezwykłe historie. Każdy z filmów otwiera drzwi do ekskluzywnego świata, ukazując wzloty i upadki legendarnych projektantów. Bogaty zbiór nagrań archiwalnych, w tym wiele dotąd niepublikowanych, oraz wielkie nazwiska świata mody – m.in. Anna Wintour i Christopher Bailey – przybliżają świat kultowych marek, których historie bywały równie spektakularne, co projekty. Premiera 20 września, kolejne odcinki co tydzień. 

FILMY

Knock at the Cabin (Pukając do drzwi)

fot. Skyshowtime

Nowy thriller wizjonerskiego reżysera M. Nighta Shyamalana. Rodzina spędzająca wakacje w odludnym domu, zostaje napadnięta przez czwórkę uzbrojonych nieznajomych i zmuszona do podjęcia szalenie trudnej decyzji, która ma zapobiec apokalipsie. W filmie występują Dave Bautista (Diuna), nominowany do Emmy® Jonathan Groff (Mindhunter), Ben Aldridge (Fleabag), Nikki Amuka-Bird (Old), debiutująca Kristen Cui, Abby Quinn (Małe kobietki) i Rupert Grint (filmy z serii Harry Potter). Dostępny od 4 września, wyłącznie w SkyShowtime. 

TÁR

fot. SkyShowtime

Film TÁR, którego reżyserem, scenarzystą i producentem jest Todd Field, to opowieść o wyjątkowej kompozytorce i dyrygentce Lydii Tár, w którą wciela się Cate Blanchett. Produkcja przygląda się temu, jak zmienia się natura władzy, jej ciągłość i wpływ na współczesny świat. Dostępny od 25 września, wyłącznie w SkyShowtime. 

Dungeons & Dragons: Honour Among Thieves (Dungeons & Dragons: Złodziejski honor)

fot. SkyShowtime

Uroczy złodziej wraz z ekipą zaskakujących poszukiwaczy przygód podejmuje się epickiej misji, aby odzyskać utracony artefakt. Kiedy jednak wchodzą w drogę niewłaściwym ludziom, sytuacja niebezpiecznie wymyka się spod kontroli. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor przenosi na ekran bogaty świat i wspaniały klimat legendarnej gry RPG, zabierając widzów w zabawną i pełną akcji przygodę. Dostępny od 29 września, wyłącznie w SkyShowtime. 

0
Would love your thoughts, please comment.x