„O problemach z Jonem Stewartem” skasowane przez Apple TV+

Serwis streamingowy Apple TV+ anulował talk-show prowadzony przez byłego gospodarza The Daily Show z powodu różnić kreatywnych.

Stewart miał powiedzieć swoim pracownikom, że Apple naciskało na niego, aby nie poruszał proponowanych tematów związanych z Chinami i sztuczną inteligencją, a także o innych sporach odnośnie potencjalnych gości czy tematów. (Źródło potwierdziło serwisowi TVLine anulowanie, ale przedstawiciel Apple TV+ odmówił komentarza). Nadchodzące wybory prezydenckie również niosą ze sobą „potencjał dalszych nieporozumień kreatywnych”, według Timesa.

Anulowanie O problemach z Jonem Stewartem to cios dla Apple TV+, który nadal próbuje zdobyć udziały w rynku streamingu. Serwis ma kilka popularnych programów, takich jak Ted Lasso, Severance i The Morning Show, ale nie udało mu się jeszcze stworzyć takiego hitu jak Stranger Things na Netflixie czy The Mandalorian na Disney+.

Nie wiadomo jeszcze, co dalej ze Stewartem. Jest on jednym z najbardziej cenionych komików i komentatorów politycznych w Stanach Zjednoczonych, więc prawdopodobnie nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowego projektu.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x