Obsada trzeciego sezonu „Dark Winds”

Produkcja trzeciego sezonu Dark Winds rozpoczęła się, a wraz z nią lawina nowych castingów. Kogo możemy się spodziewać?

W ramach środowej prezentacji Upfronts, stacje AMC i AMC+ ogłosiły, że Jenna Elfman (Dharma i Greg) została obsadzona gościnnie  w roli agentki specjalnej FBI Sylvii Washington, a Bruce Greenwood (Zagłada domu Usherów) zagra postać o imieniu Tom Spenser.

W sezonie trzecin gościnnie wystąpią także:

Raoul Max Trujillo (Mayans M.C.)  – Budge,

Tonantzin Carmelo (La Brea) – agentka straży granicznej Eleanda Garza,

Alex Meraz (Królestwo zwierząt) – agent straży granicznej Ivan Muños,

Terry Serpico (Prawo i porządek: sekcja specjalna) – starszy komendant Straży Granicznej Ed Henry,

Phil Burke (Rabbit Hole) – Michael Halsey,

Christopher Heyerdahl (Forever Hell on Wheels) – Dr Reynolds

Derek Hinkey – Shorty Bowlegs

Akcja sezonu trzeciego rozpocznie się sześć miesięcy po wydarzeniach z drugiego i będzie śledziła śledztwo Joe Leaphorna (w tej roli wielki Zahn McClarnon) i Jima Chee (Kiowa Gordon). Sprawa dotyczy zniknięcia dwóch chłopców, po których pozostał jedynie porzucony rower i zakrwawiony kawałek ziemi.

Tymczasem Bernadette Manuelito (Jessica Matten) próbuje oswoić się z nowym życiem 500 mil od domu, w Straży Granicznej, ale natrafia na spisek obejmujący przemyt ludzi i narkotyków.

Deanna Allison powraca w trzecim sezonie jako Emma Leaphorn, a A. Martinez (Longmire) ponownie wystąpi gościnnie jako pełniący obowiązki szefa policji w Scarborough, Gordo Sena.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x