Zaznamy datę premiery dramatu Evy Longorii „Land Of Women” na Apple TV+!

Dramat Evy Longorii już wkrótce zagości na Apple Tv+! I jedno jest pewne: lato nie będzie nudne.

Sześcioodcinkowy serial Land of Women wyprodukowany przez Apple TV+ został zapowiedziany na 26 czerwca 2024 roku.

W serialu Apple Studios, zainspirowanym bestsellerową powieścią Sandry Barnedy La tierra de las mujeres nakręconym w języku angielskim i hiszpańskim, Longoria wciela się w Galę, nowojorską pustynkę, której życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej mąż wplątuje rodzinę w kłopoty finansowe. Jest zmuszona do ucieczki z miasta wraz ze swoją starzejącą się matką (Carmen Maura) i nastoletnią córką (Victoria Bazúa).

Aby uciec przed niebezpiecznymi przestępcami, u których zadłużony jest nieżyjący już mąż Gali, kobiety ukrywają się w tym samym uroczym miasteczku winiarskim w północnej Hiszpanii, z którego matka Gali uciekła 50 lat temu, przysięgając, że nigdy nie wróci. Próbują zacząć od nowa i mają nadzieję, że ich tożsamość pozostanie nieznana, ale plotki w małym miasteczku szybko się rozprzestrzeniają, odkrywając ich najgłębsze rodzinne tajemnice.

W obsadzie znajdują się:  Amaury Nolasco, Santiago Cabrera, Gloria Muñoz i James Purefoy.

Serial stworzyli Ramón Campos, Gema R. Neira i Paula Fernández, a reżyserem został Carlos Sedes.

Producentem jest Bambu Studios, a producentami wykonawczymi: Campos, Neira, Sedes, Teresa Fernández-Valdés, Ben Spector, Sandra Condito i Eva Longoria za pośrednictwem jej UnbeliEVable Entertainment.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x