Oficjalnie zakończono zdjęcia do aktorskiego filmu o grze „Minecraft”.

Fot. Minecraft

Gwiazdy z nadchodzącego filmu Minecraft świętowali zakończenie zdjęć. Produkcja ma pojawić się w kinach w nadchodzącym roku.

Kto pojawi się na wielkim ekranie?

Co jeszcze wiadomo o filmie?

Minęło około 10 lat, odkąd pojawiły się pierwsze plotki o produkcji live-action na podstawie gry Minecraft. W końcu doczekaliśmy się zakończenia zdjęć. W filmie wystąpi Jason Mamoa u boku Black Jacka i Kate McKinnon. Ten pierwszy, udostępnił na swoim instagramowym profilu fotografię przedstawiającą zadowoloną ekipę.

Zdjęcia do filmu Minecraft rozpoczęły się w styczniu, co oznacza, że trwały tylko około trzech miesięcy. Prawdopodobnie nadal pozostaje sporo pracy nad grafiką komputerową, zanim trafi do kin w przyszłym roku. 

Minecraft kończymy! Moje wyrazy uznania dla mojej ekipy i obsady. Niewiarygodne przeżycie filmowe, naprawdę jeden z najwspanialszych okresów w moim życiu.

Napisał aktor pod serią zdjęć i filmów na swoim profilu. 

Za dużo śmiechu. Kocham ten kraj. Nowa Zelandio, jesteś magiczna. Dziękuję, że pozwoliłaś mi tu kręcić.

Nie wiele wiadomo, czego można się spodziewać w nadchodzącej produkcji, poza tym, że opiera się ona na popularnej grze przygodowej typu sandbox wydanej przez Mojang Studios w 2011 roku. Oryginalna gra wideo Minecraft nie jest specjalnie znana ze swojej narracji, ponieważ polega na oferowaniu graczom otwartego świata do budowania i robienia, co chcą. Walczą z mobami, wydobywają minerały i walczą o przeżycie lub po prostu się bawią.

Plotki w Internecie sugerują, że film może opowiadać historię młodej dziewczyny i jej grupy. Razem mają próbować ocalić Świat przed śmiercionośnym Smokiem Endu.

W projekt zaangażowanych jest kilka wielkich gwiazd, w tym Jason Mamoa, Kate McKinnon, Jack Black, Danielle Brooks, Emma Myers, Jennifer Coolidge i Jemaine Clement. Film reżyseruje Jared Hess na podstawie scenariusza napisanego przez Chrisa Bowmana i Hubbela Palmera, a współproducentem jest Momoa.

Premiera produkcji Minecraft zaplanowana jest na 4 kwietnia 2025 roku.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x