Ogłoszono datę premiery 3 sezonu „Legacies”!

Nareszcie zapowiedziano premierę trzeciego sezonu Legacies — spinoffu The Vampire Diaries i The Originals.

Serial opowiada o siedemnastoletniej Hope Mikaelson, pochodzącej z jednego z najpotężniejszych rodów wampirów, wilkołaków i czarownic. Uczęszcza do Salvatore School for the Young and Gifted, gdzie ona i jej nadprzyrodzeni przyjaciele uczą się doskonalić swoje umiejętności.

Sezon 3 ma rozpocząć się dokładnie tam, gdzie zakończył się drugi. Ukazując dalsze losy Hope i jej chłopaka Landona Kirby’ego, feniksa, który po raz ostatni był widziany nieprzytomny po tym, jak został uderzony złotą strzałą. Fani dowiedzą się między innymi, co stało się z Nekromantą. Złoczyńcą, który zabrał całą mroczną magię Josie Saltzman pod koniec sezonu drugiego.

Kto dołączy do stałej obsady w 3 sezonie?

Mamy dobre wieści dla fanów Leo Howarda! Jak donoszą najnowsze informacje odtwórcę roli Ethana przyjęto do stałej obsady serialu.

Ethan jest synem szeryf Mystic Fall, granej przez Biankę Kajlich, oraz uczniem miejscowego liceum wraz z siostrą, Mayą. Miał kilka interakcji z główną postacią Legacies, Hope Mikaelson. Wielu fanów widzi go jako przyszłe miłosne zainteresowanie naszej głównej bohaterki.

Oprócz niego do stałej obsady dołączył również Bene Levin, którego znamy jako byłego Alfę wilkołaków — Jeda.

Na kiedy zapowiedziano premierę 3 sezonu?

CW ogłosiło, że trzeci sezon Legacies będzie mieć swoją premierę w czwartek, 21 stycznia 2021 roku o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

0
Would love your thoughts, please comment.x