Nowe zdjęcia z planu opactwa Fountains pokazujące najważniejszych magów w serialu!

Obecnie wciąż trwa filmowanie na planie w Yorkshire. Tym razem, mamy przyjemność zobaczenia nowe fotografie magów. Za zdjęcia odpowiada lokalny fotograf Peter Lau!

Dokładnie dostaliśmy trzy zdjęcia, na których widnieją bardzo znane osobistości w Wiedźminie. Po ostatnich rewelacjach, dotyczących możliwej konferencji wielkich osobistości, możemy przypuszczać, iż właśnie ci wielcy magowie mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Na pierwszym zdjęciu widzimy kovirskiego czarodzieja Stregobora (Lars Mikkelsen), arcymistrzynię magii Tissaię de Vries (MyAnna Buring) i potężnego czarodzieja Vilgefortza z Roggeveen (Mahesh Jadu).

Na następnym zdjęciu mamy ukazanego Vilgefortza oraz Stregobora.

Na sam koniec zostaje nam zdecydowanie najciekawsze do analizy zdjęcie. Zaczynając od początku, widzimy na nim kolejno: Cahira (Eamon Farren), Yennefer (Anya Chalotra), Sabrinę Glevissig (Therica Wilson-Read) i nieznanego maga. Eamon Farren wcielający się w postać Cahira, jest bardzo ciekawie ubrany. Co mam na myśli, mówiąc ciekawie? Otóż, jak widzimy Farren ma na sobie spodnie i buty ze starego nilfgaardzkiego kostiumu. Co ciekawe wydaję się, że jest bez żadnej koszuli pod kurtką. Zapuszczony nieco wygląd aktora, może jasno sugerować to, że Cahir trafił do niewoli po bitwie pod Sodden.

Ciekawość może budzić również nieznany mag. Być może jest to rola nazwana Wysokim Konsulem, w którą wciela się niedawno ogłoszona aktorka Zina Wheater. Co więcej Wheater na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widnieje szeroka perspektywa opactwa Fountains. A więc, mamy pewność, że Zina znajduje się na planie, co bardzo ułatwia nam przewidywania, kim mogła być ta tajemnicza osoba.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x