Omówienie 4×04 odcinka Riverdale! [Uwaga Spoilery]

Całe Riverdale przygotowywuje się do świętowania Halloween. Jednak w mieście dzieje się coś przerażające. Mieszkańcy dostają kasety z kilku godzinnymi nagraniami ich domów przez co czują się obserwowani. Szeryf FP próbuje znaleźć sprawcę tego zdarzenia wraz z synem Charlsem. Betty dostaje telefony od rzekomego ojca Black Hooda, który jak wiemy  zmarł kilka odcinków wcześniej.

Przyrodni brat pomaga jej ustalić kto się podszywa. Jak się okazało była to siostra Polly dzwoniąca z zakładu psychiatrycznego. Betty podając się za Edgara zadzwoniła do siostry aby jej wygarnąć. Jughead w tym czasie staje się ofiarą naiwnego żartu uczniów i zostaje zamknięty w trumnie. Natomiast Veronica sprzątając po całym dniu pracy w restauracji „u Pop’a” zostaje poproszona o zgodę na kupienie posiłku przez rzekomego kierowcę który jedzie do rodziny, po krótkim okresie czasu właścicielka baru słyszy w wiadomościach, że z zakładu psychiatrycznego uciekł pacjent, który podszywa się pod kierowcę, którego zabił i ukradł mu ubrania i prosi o przyrządzenie posiłku a następnie zabija ofiarę.

Riverdale — „Chapter Sixty-One: Halloween” — Image Number: RVD404b_0249.jpg — Pictured (L-R): Camila Mendes as Veronica, KJ Apa as Archie and Eli Goree as Munroe — Photo: Jack Rowand/The CW — © 2019 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Veronica zignorowała komunikat i po chwili zostaje zaatakowana przez uciekiniera. W samoobronie Veronica wylewa alkohol na pacjenta i gdy ten chce się na nią rzucić, zrzuca na niego ogień. Cheryl wraz z Toni i Naną Rose dowiadują się tragicznej prawdy na temat trzeciego z trojaczków Blossom.

Autor: Patrycja P. Korekta: Sandra W.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x