Ostatni odcinek „Trzech sióstr” już wkrótce na Novelas+

© Kanal D 2023

W przedostatni tydzień listopada na Novelas+ zostanie wyemitowany finałowy odcinek Trzech sióstr.

Jest to turecki serial, który został stworzony na podstawie bestsellerowej powieści Iclal Aydin o tym samym tytule. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 14 marca 2023 roku.

O czym jest serial Trzy siostry?

Błyskawiczny bestseller w momencie premiery, napisany przez uznaną turecką autorkę İclal Aydın, Trzy siostry jest adaptacją serdecznej historii. Pewnego razu w pięknym miasteczku u wybrzeża Morza Egejskiego żyły siostry o imieniu Türkan, Dönüş i Derya. Jako zżyta rodzina marzyły o świetlanej przyszłości, wraz ze swoim ojcem Sadıkiem i matką Nesrin. Być może takie wychowanie, przypominające bajkę na pachnących sosną ulicach Ayvalık, nie przygotowało ich na ponurą rzeczywistość dorosłości. Z czasem siostry odkrywają, że życie i towarzyszące mu wybory nie są tak łatwe, jak się wydaje. Niewyobrażalne tajemnice mogą być skrywane nawet przez tych, którym najbardziej się ufa, a mroczne sekrety z przeszłości potrafią wywrócić życie do góry nogami. Ostatecznie doprowadza to siostry do pytania: Czy jest na świecie coś, czego czas nie może uleczyć?

W obsadzie występują: İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Berker Güven, Nazlı Senem Ünal, Veda Yurtsever, Tayfun Erarslan.

Kiedy emisja ostatniego odcinka Trzech sióstr?

Już 17 listopada zostanie wyemitowany ostatni, 179 odcinek Trzech sióstr (Üç Kız Kardeş) na Novelas+ o godzinie 15:55.

AKTUALIZACJA [23.11.2023] Nowe odcinki Trzech sióstr pojawią się dopiero w 2024 roku (prawdopodobnie jesienią)!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
12
0
Would love your thoughts, please comment.x