Ostatnie odcinki „Supernatural” już na jesień! Zobacz kiedy!

Supernatural -- "Carry On" -- Image Number: SN1520C_0272r.jpg -- Pictured (L-R): Jared Padalecki as Sam and Jensen Ackles as Dean -- Photo: Robert Falconer/The CW -- © 2020 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Supernatural powróci w ostatnich siedmiu odcinkach w październiku.

Ogłaszając w poniedziałek daty jesiennej premiery sezonu telewizyjnego 2020-2021, The CW ujawniło, że pierwszy z ostatnich odcinków długiego serialu zadebiutuje 8 października o 20:00 czasu amerykańskiego. Finał serialu zostanie wyemitowany 19 listopada o godzinie 21:00 po odcinku specjalnym zatytułowanym Supernatural: The Long Road Home.

Supernatural był koronnym show stacji przez piętnaście sezonów, począwszy od czasu, gdy sieć była jeszcze znana jako The WB. Ostatni sezon miał pierwotnie zakończyć się wiosną, ale pandemia koronawirusa zmusiła obsadę do zawieszenia produkcji przed zakończeniem ostatnich odcinków.

Program ma wznowić zdjęcia we wtorek w Vancouver w ostatnich odcinkach, a źródło bliskie Warner Bros. potwierdza ten plan. Do niedawna amerykańskie studia i związki z Kolumbii Brytyjskiej znajdowały się w impasie, jeśli chodzi o porozumienie w sprawie protokołów bezpieczeństwa – w szczególności dotyczących testów – ale ten impas został rozwiązany. Jednakże źródło bliskie CW (jak podaje Variety) mówi, że nic nie jest pewne, dopóki kamery nie zaczną kręcić.

Kto z Was wychował się na tym serialu? Będziecie tęsknić? Dajcie znać w komentarzach!

0
Would love your thoughts, please comment.x