Pedro Alonso powraca do roli Berlina. Co wiemy o prequelu?

La Casa de Papel to hiszpańskojęzyczna produkcja, która zyskała między narodową rozpoznawalność i już wkrótce pojawi się prequel o charyzmatycznym i wątpliwym moralnie Berlinie.

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające Andrésa de Fonollosa, który planuje napad na 44 miliony euro wraz ze swoją załogą. Ekipa uda się na napad do jednego z największych domów aukcyjnych w Paryżu. Promujące zdjęcia serialu Berlin w większości utrzymane są w mrocznej kolorystyce. Na materiałach promocyjnych widać parę, która przypomina nam trochę Tokio i Rio. Jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Za serial będzie odpowiadać Alexa Piny, a napisali go: Esther Martinez Lobato, David Barrocal i David Olivia. Oprócz Pedra Alonsa, Najwy Nimri i Itziar Ituno, widzowie zobaczą Begoñę Vargas jako Cameron, Michelle Jenner jako Keilę, Julio Peñę jako Roia, Joela Sáncheza jako Bruce’a i Tristana Ulloę jako Damiána.

Premiera serialu zatytułowanego Berlin, już 29 grudnia 2023 roku na Netflixie.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x